Battery light Ara To-Go 2 | Battery light | Black 2318245003 Nordlux
Cena regularna:
565,25 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Wysokość | 29.2 |
| Wykończenie | Matowy |
| Powierzchnia | Surowa |
| Klasa | Class 3 (12V) |
| IP | IP54 |
| Zasilanie | 5V |
| Moc rzeczywista | 2W |
| Lumeny | 240Lm |
| Tęperatura K | 3000K |
| Żywotniość | 30000h |
| Stopnie | 98° |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się