Lampa wisząca GLOBE COPPER S 5763 Nowodvorski
Cena regularna:
215,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Miedziany |
| Kolor uzupełniający | Transparentny |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 1x60W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | II |
| Metoda montażu | Wieszak |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki | 8 |
| Szerokość podsufitki | 7 |
| Szerokość | 20 |
| Wysokość | max 122 |
| Wymiary opakowania | 26 x 21 x 21 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się