Kinkiet STRAIGHT WALL LED GRAPHITE M 7561 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Stal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Kolor dominujący | Grafitowy |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Gwint | T8 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 16W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Odstawalność od ściany | 5 cm |
| Szerokość | 92 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Wymiary opakowania | 9 x 8 x 98 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się