Kinkiet NEWPORT IKINKIET 8157 Nowodvorski
Cena regularna:
299,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Tkanina |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Odstawalność od ściany | 23 cm |
| Styl | New York |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 13 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Wymiary opakowania | 22 x 23 x 40 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się