Kinkiet LIA LED 6913 Nowodvorski
Cena regularna:
219,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Strumień świetlny | 460lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 89° |
| Żywotność (h) | 10000h |
| Moc maksymalna | 7W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Źródła światła | Zintegrowane |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Odstawalność od ściany | 10 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Wymiary opakowania | 11 x 7 x 11 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się