Girlanda FESTOON LIGHTS 15XE27 9M IP65 7872 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Typ | Girlanda |
| Materiał | Przewód gumowy |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 15 |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| IP | IP65 |
| Źródła światła | Wymienne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 900 cm |
| Wymiary opakowania | 29 x 25.5 x 10.5 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się