hermetyczne złącze kablowe y IP68 "Y" WATERPROOF CONNECTOR 8846 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Rodzaj | Hermetyczne złącze kablowe Y |
| Kolor uzupełniający | Tworzywo |
| IP | IP68 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Pomieszczenie | Ogród |
| Szerokość | 3.3/7.3 cm |
| Długość | 14 cm |
| Wymiary opakowania | 10.7 x 6.2 x 10.7 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się