Reflektor Magnum do szynoprzewodów 3F 1xLED czarny LP-8120/3F BK Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj oprawy oświetleniowej: | Lampa reflektor na szynę 3-fazowy / 3-obwodowy |
| Materiał: | Metal, plastik |
| Kolor: | czarny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Źródło światła: | Wbudowany LED - 20W |
| Barwa światła: | przełącznik barwy światła 2700/3000/4000/5000K |
| LM: | 1450 |
| IP: | IP20 |
| Wysokość (cm): | 10.5 |
| Szerokość (cm): | 6.6 |
| Głębokość (cm): | 20 |
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Reflektorek – system magnetyczny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Plastik |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wymiary opakowania | 28 x 8,50 x 7,50 |
| Regulacja kąta świecenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Głębokość produktu (cm) | 6,5 |
| Szerokość produktu (cm) | 6,5 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Kolekcja | Magnum |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, klasyczny, industrialny |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, kuchnia, biuro/gabinet |
| Napięcie sieciowe | 24V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość produktu (cm) | 15 |
| Klasa energetyczna | F |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi, reflektor |
| Informacje dodatkowe | przełącznik barwy światła 2700/3000/4000/5000K |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się