Maxlight Vogue W0227 Kinkiet Złoty
Cena regularna:
1 917,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imponujący kinkiet z metalu i szkła tworzy atmosferę bogactwa i luksusu. Efekt ten zapewnia konstrukcja nawiązująca subtelnie do biżuterii: lśniące, złote cylindry połączone z mieniącymi się, szklanymi soplami.
Moc/Power: 4 x 40W G9 230V
W: 33 cm, D: 20 cm, H: 54 cm
Wykończenie/Detail finishing: złote/gold
Materiał/Material/: metal, szkło/metal, glass
Nie zawiera żarówek/bulbs excluded
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Zasilanie | 230 V |
| Wysokość | 54 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Długość | 20 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Moc pojedynczego źródła światła | 40 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | Vogue |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się