Maxlight Ritz P0427D Lampa Wisząca
Cena regularna:
9 790,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oto wisząca lampa, która stanie się wielką gwiazdą Twojego salonu. Jej wyrafinowana konstrukcja inspirowana jest finezyjnym kształtem spirali. Dzięki temu znakomicie dopełni ona zarówno wnętrza art deco, jak i glamour. Złote wykończenie sprawia, że całość prezentuje się luksusowo, natomiast światło LED zapewnia imponujący efekt. Całość wykonano ze stali nierdzewnej oraz akrylu.
Moc/Power: 100 W LED 230V, 8600 LM, CRI 90, 3000K
W: 60 cm, D: 60 cm, H: max 300 cm, Ø: 60 cm, h: 180 cm
Wykończenie/Detail finishing:złote/gold
Materiał/Material: stal nierdzewna, akryl/ stainless steel, acrylic
Zasilacz + LED ściemnialny w komplecie/ Triac dimmable LED + driver included
nie zawiera ściemniacza ściennego/ wall dimmer not included
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Wysokość | 300 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc pojedynczego źródła światła | 100 W |
| Styl | Nowoczesny |
| Barwa światła | 3000 K |
| Ilość Lumenów | 8600 |
| Kolekcja | Ritz |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się