LAMPA WISZĄCA VENETI CCT + Remote Control BK/TEAK WOOD AZ4450 Azzardo
Cena regularna:
1 705,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Rodzaj: Lampa Wisząca
- Producent: AZzardo
- Kolor: Czarny /Drewno tekowe
- Materiał: Metal / PC
- Rodzaj gwintu: LED INTEGRATED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 18 (38)
- Wysokość (cm): 22
- Szerokość (cm): 106
- Głębokość (cm): 106
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie (V) 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Sterowanie pilotem: YES
- Wymiary opakowania: 22 x 25 x 65
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Rodzaj | Lampa + wiatrak |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | TEAK WOOD |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 22 |
| Szerokość produktu [cm] | 106 |
| Długość produktu [cm] | 106 |
| Lumeny | 600Lm |
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 5500K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| CCT regulacja barwy światła | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Sterowanie pilotem | Tak |
| Pilot w zestawie | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 18W / 38W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Poziom hałasu [dB] | 1: 30-35 / 2: 35-40 / 3: 40-45 / 4: 45-50 / 5: 50-55 / 6: 55-60 |
| Rotacja (°) | 360° |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się