Kinkiet NORMAN WHITE WALL L AZ1684 Azzardo
Cena regularna:
605,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Rodzaj: Kinkiet
- Producent: AZzardo
- Kolor: Biały
- Materiał: Metal
- Rodzaj gwintu: Zintegrowany LED
- Źródła światła: 1
- Maksymalna moc (W): 17
- Wysokość (cm): 8
- Szerokość (cm): 44.2
- Głębokość (cm): 3.4
- Stopień ochrony: IP20
- Zasilanie(V): 230
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Źródła światła w komplecie: Tak
- Strumień świetlny (LM): 1020
- Barwa światła (K): 3000
- Rozmiar opakowania (cm): 9.5 x 45 x 6.5
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 8 |
| Szerokość produktu [cm] | 44,2 |
| Długość produktu [cm] | 3,4 |
| Lumeny | 740Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 16W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się